Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 01/03/2021 року №26-од Велика Северинка
Про надання соціальної послуги догляду вдома за рахунок бюджетних коштів

Відповідно до ст.46 Конституції України, ст. 26, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.28 Закону України «Про соціальні послуги», на виконання рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 24.12.2020 року № 46 «Про схвалення проєкту договору про співробітництво у формі спільного фінансування (утримання) комунальної установи «Центру соціального захисту населення та надання соціальних послуг Соколівської сільської ради»:

1. Здійснити надання соціальної послуги догляду вдома за рахунок бюджетних коштів, незалежно від доходу особи, яка отримує таку послугу та перебуває на обслуговуванні вкомунальній установі «Центру соціального захисту населення та надання соціальних послуг Соколівської сільської ради» на період з 01.03.2021 року по 30.06.2021 року включно.

2. Затвердити список осіб, які отримують соціальну послугу догляду вдома за рахунок бюджетних коштів на період з 01.03.2021 року по 30.06.2021 року включно (додається).

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :