Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 02/06/2017 року №26-од Велика Северинка
Про покладання обовязків по державній реєстрації актів цивільного стану на території Великосеверинівської сільської ради

Відповідно до п.5пп "б" ст.38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Делегувати обов`язки з державної реєстрації актів цивільного стану  на теориторії Великосеверинівської сільської ради на секретаря  сільської ради Коломієць Ганну Сергіївну з гербовою печаткою виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області №1.
  2. У разі відсутності  секретаря Коломієць Ганни Сергіївни обов`язки по державній реєстрації актів цивільного стану  на території Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області  покласти на Левченка Сергія Володимировича – сільського голову.
  3. Зобов`язати секретаря Великосеверинівської сільської ради  Коломієць Г.С. нести відповідальність  за облік, зберігання  й витрачання бланків  свідоцтв при реєстрації актів   цивільного   стану на території  Великосеверинівської сільської ради.
  4.  Покласти на секретаря сільської ради Коломієць Г.С.  по складанню протоколів  про адміністративні  правопорушення у разі повідомлення не правдивих відомостей державним органам  ДРАЦС  та несвоєчасної реєстрації народження дитини та нести відповідальність  за складання протоколів про адмінправопорушення  на підставі ст.212 прим.1 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО