Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 06/03/2020 року №28-од Велика Северинка
Про обмеження проведення масових заходів

На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 06 березня 2020 року №211-р «Про обмеження проведення масових заходів» та листа головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області від 06 березня 2020 року №01-1-1283-04.1 щодо вжиття заходів, зважаючи на актуальність погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та з метою мінімізації ризиків поширення коронавірусної інфекції COVID-19:

1.Обмежити проведення масових заходів на території Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади Кропивницького району на період з 09 березня до 01 квітня 2020 року.

2.Відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму сільської ради посилити контроль за проведенням дезінфекційних заходів в закладах дошкільної освіти  та закладах загальної середньої освіти.

3.Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю сільської ради забезпечити інформування населення про епідемічну ситуацію та заходи профілактики.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради Губську О.М.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО