Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 12/03/2020 року №32-од Велика Северинка
Про запобігання поширенню на території Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 12 березня 2020 року №219-р «Про запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19» та з метою запобігання поширенню на території громади коронавірусу COVID-19:

1.Установити з 12 березня до 03 квітня 2020 року на території Великосеверинівської сільської ради карантин, заборонивши:
відвідування закладів освіти її здобувачами;
проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).
2.Виконавчому комітету, структурним підрозділам сільської ради, підприємствам, установам та організаціями, що перебувають у комунальній власності сільської ради забезпечити організацію виконання та контроль за дотриманням на території громади вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та своєчасне і повне проведення профілактичних і протиепідемічних заходів.
3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО