Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 01/03/2019 року №33-од Велика Северинка
Про покладання обов’язків по прийому документів для призначення всіх видів соціальних допомог

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 20 Бюджетного кодексу України, Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26 серпня 2014 року № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», Наказ Міністерства фінансів України « Про паспорти бюджетних програм» від 29.12.2002 року №1098 «Про паспорти бюджетних програм» , рішення Великосеверинівської сільської ради від 18.12.2018 року № 637 «Про бюджет об'єднаної територіальної громади на 2019 рік», рішення Великосеверинівської сільської ради від 20.02.2019 року № 748 «Про внесення змін до рішення від 18 грудня 2018 року№637 «Про бюджет об'єднаної територіальної громади на 2019 рік»:

1.Покласти обов’язки по прийому документів для призначення всіх видів соціальних допомог на ЦАПУШЕЛ Анастасію Сергіївну, провідного спеціаліста служби у справах дітей та соціального захисту населення Великосеверинівської сільської ради.

2.Покласти обов’язки по прийому документів для призначення всіх видів соціальних допомог на КРОХМАЛЬ Олену Олександрівну, головного спеціаліста служби у справах дітей та соціального захисту населення Великосеверинівської сільської ради.

3.Покласти обов’язки по прийому документів для призначення всіх видів соціальних допомог на ЗЕЛЕНСЬКУ Людмилу Юріївну, головного спеціаліста загального відділу Великосеверинівської сільської ради.

4.Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження сільського голови: від 11 січня 2018 року №4-од «Про призначення уповноваженої особи по прийому документів для призначення всіх видів соціальних допомог», від  29 травня 2018 року №67-од «Про призначення уповноваженої особи по прийому документів для призначення всіх видів соціальних допомог», від       03 жовтня 2019 року №122-од «Про призначення уповноваженої особи по прийому документів для призначення всіх видів соціальних допомог».

5.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради Губську О.М.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО