Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 09/03/2022 року №33-од Велика Северинка
Про організацію передачі товарно- матеріальних цінностей на період воєнного стану

Керуючись Законом України «Про правовий режим воєнного стану», Указом Президента України від 24 лютого 2022р. №64 «Про введення воєнного стану в Україні»:

1.Організувати  Пілюгіну Р. Л. начальнику відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму сільської ради, у разі необхідності на період дії воєнного стану, передачу товарно-матеріальних цінностей які знаходяться на балансі відділу, на здійснення повноважень, необхідних для відвернення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загрози небезпеки державній незалежності України її територіальній цілісності, а також тимчасове, зумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб.

2.Пілюгіну  Р. Л. начальнику відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму створити комісію по прийому-передачі товарно-матеріальних цінностей.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО