Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 15/03/2021 року №33-од Велика Северинка
Простворення та затвердження робочої групи з підготовки та написання грантів у сфері житлово-комунального господарства

Відповідно до пункту 20 частини четвертої статті 42 Закону України«Про місцеве самоврядування в Україні», з метою залучення інвестицій тасприяння впровадженню проектів і грантів для покращення ситуації в сфері житлово-комунального господарства Великосеверинівської сільської територіальної громади :

1. Створити робочу групу з підготовки та написання грантових проектів у сфері житлово-комунального господарства та затвердити її склад згідно з додатком 1, що додається.

2. Затвердити Положення робочої групи з підготовки і написання грантів у сфері житлово-комунального господарства на території Великосеверинівської сільської територіальної громади згідно з додатком 2 , що додається.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :