Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 27/03/2023 року №34-од Велика Северинка
Про створення комісії з метою проведення аудиту дітей з числа внутрішньо переміщених осіб на території Великосеверинівської сільської ради та залучення їх до навчання в закладах освіти

На виконання законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про правовий, режим воєнного стану», постанов Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», з метою організації якісного обліку дітей дошкільного та шкільного віку з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають чи перебувають на території Великосеверинівської сільської ради та залучення їх до навчання в закладах освіти громади:

1. Створити комісію з проведення аудиту дітей дошкільного та шкільного віку з числа внутрішньо переміщених осіб на території Великосеверинівської сільської ради та залучення їх до навчання в закладах освіти згідно з додатком (додається).
2. Комісії провести аудит дітей дошкільного та шкільного віку з числа внутрішньо переміщених осіб на території Великосеверинівської сільської ради та здійснити заходи щодо залучення їх до навчання в закладах освіти Великосеверинівської сільської ради.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко

Додатки :