Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградської області
від 06/04/2018 року №36-од Велика Северинка
Про проведення позапланової перевірки

Відповідно до Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» та Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» на виконання листа Кіровоградського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області від 26.03.2018 року №275 :

1.Провести позапланову перевірку 16.04.2018 року закладу продовольчої  торгівлі ФОП Пасічник Б.В. за адресою с.Велика Северинка вул. Бикова,4.

2.Долучити  до  складу  комісії з захисту  прав  споживачів на  території  Великосеверинівської  сільської  ради фахівців:

– начальника відділу  безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного  управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській  області Кіровоградське  районне управління – Озеряник Ю.І. ;

– лікаря із загальної  гігієни  відділу  державного  нагляду  за  дотриманням  санітарного  законодавства Головного  управління  Держпродспоживслужби в Кіровоградській  області Кіровоградське  районне  управління – Діордіца Ю.Г.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського  голови з  господарських  питань та охорони  праці сільської  ради Кравченко М.В.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :