Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 28/03/2023 року №36-од Велика Северинка
Про затвердження Плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в Великосеверинівській сільській раді на 2023-2024 роки

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 08 лютого 2023 року № 114-р «Про затвердження плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в області на 2023-2024 роки», розпорядження начальника Кропивницької районної військової адміністрації від 23 березня 2023 року № 49-р «Про затвердження Плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в районі на 2023-2024 роки» та з метою належної організації роботи щодо профілактики та попередження випадків невиробничого травматизму в Великосеверинівській сільській раді:

1. Затвердити План першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в Великосеверинівській сільській раді на 2023-2024 роки (далі – План) (додаток 1).

2. Керівникам підпорядкованих установ, підприємств та організацій на території забезпечити виконання Плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в Великосеверинівській сільській раді на 2023-2024 роки.

3. Головному спеціалісту відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства Великосеверинівської сільської ради ПАЛІЮ Миколі – про виконання заходів Плану інформувати відділ економічного та агропромислового розвитку Кропивницької районної військової адміністрації щороку до 01 січня.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко

Додатки :