Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 19/03/2020 року №37-од Велика Северинка
Про внесення змін до рішення від 21 грудня 2019 року № 1200 «Про бюджет Великосеверинівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.5 рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 21 грудня 2019 року № 1200 «Про бюджет Великосеверинівської сільськоїоб’єднаної територіальної громади на 2020 рік», враховуючи рішення Кіровоградської обласної ради від 12 березня 2020 року № 736 «Про внесення змін до рішення обласноїради від 10 грудня 2019 року № 715 «Прообласний бюджет Кіровоградськоїобласті на 2020 рік»:

1.Збільшити доходи бюджету на 14768грн., а саме доходи загального фонду відповідно до субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, згідно з додатком 1.

2.Збільшити видаткову частину загального фонду бюджету на 14768 грн., а саме видатки субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, згідно з додатком 3.

3.Внести зміни в річний та помісячний розпис асигнувань загального фонду бюджету в розрізі кодів економічної класифікації видатків.

4.Подати дане розпорядження на затвердження сесією Великосеверинівської сільської ради.

5.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря сільської ради Ганну Коломієць.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :