Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 22/03/2021 року №37-од Велика Северинка
Про затвердження складу комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам АТО та ООС та членам їх сімей – мешканцям Великосеверинівської сільської ради

Відповідно до статей 34, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення сесії Великосеверинівської сільської радивід 28.12.2020 року № 57 «Про затвердження Комплексної програма підтримки учасників АТО та ООС,членів їх сімей — мешканців Великосеверинівської сільської ради на 2021 – 2023 роки»:

1. Затвердити склад комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам АТО/ООС та членам їх сімей – мешканцям Великосеверинівської сільської ради, що додається.
2. Визнати таким що втратив чинність, п.2 розпорядження сільського голови від 27.12.2019 року №141-од «Про комісію з питань надання матеріальної допомоги учасникам АТО (ООС) та членам їх сімей – мешканцям Великосеверинівської сільської ради».
3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :