Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 03/08/2017 року №39-од Велика Северинка
Про організацію та відзначення на території сільської ради 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України

На виконання Указу Президента України від 15травня 2017 року №132 «Про відзначення 26-ї річниці незалежності України», розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 15 червня 2017 року №286-р/166-гр «Про організацію відзначення в області 26-ї річниці незалежності України», та з метою засвідчення поваги борцям за свободу, незалежність і територіальну цілісність, єднання суспільства у справі розбудови України як високорозвиненої європейської держави, забезпечення відзначення на території Великосеверинівської сільської ради 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України:

1. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та відзначення 26-ї річниці незалежності України та  Дня Державного Прапора України згідно з додатком.
  2. Затвердити заходи щодо відзначення на території  Великосеверинівської сільської  ради 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України (далі – заходи), що додаються.

1. Доручити керівникам структурних підрозділів, що  знаходяться  на  території  ради (за узгодженням) забезпечити виконання затверджених заходів

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

ЗАХОДИ щодо відзначення на території Великосеверинівської сільської ради 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України
СКЛАД організаційного комітету з підготовки та відзначення на території Великосеверинівської сільської ради 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України