Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 24/03/2022 року №39-од Велика Северинка
Про утворення штабу з питань розміщення та розв’язання соціально –побутових проблем громадян, які прибувають на території Великосеверинівській сільській раді

У зв’язку з введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого 2022 року на підставі Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64 «Про введення воєнного стану в Україні», та масовим внутрішнім переміщенням громадян:

1.Утворити штаб з питань розміщення та розв’язання соціально-побутових проблем громадян, які прибувають на територію Великосеверинівської сільської ради.

2.Затвердити склад штабу з питань розміщення та розв’язання соціально-побутових проблем громадян, які прибувають на територію Великосеверинівської сільської ради, що додається.

3.Місцем роботи Штабу визначити кабінет відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :