Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградської області
від 24/03/2022 року №40-од Велика Северинка
Про визначення відповідальних осіб

Відповідно до Закону України «Про місце самоврядування в Україні», постанови від 20 березня 2022 р. № 332 «Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам», постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2022 р. № 269 «Про внесення змін до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи» , пп.1 п.1 протоколу наради у заступника начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації з начальниками районних військових адміністрацій, міськими, селищними, сільськими головами від 22 березня 2022 року № 1 та у зв’язку веденням в Україні воєнного стану з 24.02.2022 року та масовим внутрішнім переміщенням громадян:

1. Визначити відповідальними за організацію роботи з внутрішньо переміщеними особами, а саме: за прийняття заяв, видачу довідок внутрішньо переміщеним особам, формування справ, в тому числі електронних в програмному комплексі «Соціальна громада» начальника відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради ЦАПУШЕЛ А.С. та головного спеціаліста відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради КОЛІНЬКО С.С.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО