Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 09/08/2017 року №41-од Велика Северинка
Про обмеження руху великовагового та великогабаритного транспорту

На виконання протоколу наради у голови Кіровоградської обласної державної адміністрації з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та керівниками окремих територіальних органів міністерств та відомств України в області від 01 серпня 2017 року № 23 та з метою збереження існуючої автодорожньої мережі від передчасних руйнувань та недопущення утворення деформацій покриття:

1. Рекомендувати автоперевізникам обмежити рух великовагового та великогабаритного транспорту (загальною вагою понад 24 тонни та навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн) з 10.00 до 22.00 години автомобільними дорогами республіканського та місцевого (комунального) значення, що проходять по території Великосеверинівської сільської ради при температурі повітря вище +28 С.

2. Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю сільської ради забезпечити широке висвітлення роз’яснювальної інформації щодо обмеження руху великовагового та великогабаритного автотранспорту у зв’язку з різким підвищенням температури атмосферного повітря.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на відділ земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства сільської ради.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО