Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 11/04/2018 року №41-од Велика Северинка
Про затвердження заходів з підготовки та відзначення в Великосеверинівській ОТГ 1030-річчя хрещення Київської Русі - України

Відповідно до статті 2 Указу Президента України від 08.08.2017 року №214 «Про заходи з підготовки та відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі – України», розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 року №800-р «Питання відзначення 1030-річчя», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30.03.2018 року №190-р «Про затвердження плану заходів із підготовки та відзначення в області 1030-річчя хрещення Київської Русі – України», листа управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 05.04.2018 року №35-12/862/0.35 та з метою збереження традицій української державності, нагадування про роль історичної спадщини Київської Русі – України у їх становленні, визнання важливості прийняття християнства для розвитку українського суспільства як невід’ємної частини європейської цивілізації:

1.Організувати підготовку та відзначення в Великосеверинівській ОТГ      1030-річчя хрещення Київської Русі – України.

2.Затвердити план заходів з підготовки та відзначення в ОТГ 1030-річчя хрещення Київської Русі – України (додається).

3.Структурним підрозділам виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради сприяти підготовці та відзначенню заходів.

4.Відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради забезпечити підготовку і відзначення заходів та інформувати про стан виконання управління комунікацій з громад кістю облдержадміністрації щокварталу до 01 числа місяця, наступного за звітним періодом, протягом 2018 року.

5.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради, начальника загального відділу сільської ради Губську О.М.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :