Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 23/03/2020 року №41-од Велика Северинка
Про створення комісії по здійсненню контролю за об’єктами водопостачання та водовідведення на території Великосеверинівської сільської ради

Відповідно до статей 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання п.3 рішення РНБО України від 13.03.2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», введеного в дію Указом Президента України від 13 березня 2020 року № 87, доручення Голови явної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 16 березня 2020 року № 601-10.1/15, листа Кіровоградського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області від 23.03.2020 року № 24-1/93/24:

1.Затвердити склад комісії по здійсненню контролю за об’єктами водопостачання та водовідведення на території Великосеверинівської сільської ради, що додається.

2. Комісії організувати відбір проб питної води та провести відповідні дослідження у спеціалізованих лабораторіях.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :