Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 23/03/2020 року №43-од Велика Северинка
Про керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Відповідно до вимог статей 71, 75 Кодексу цивільного захисту України, Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року №11, Положення про територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 14 лютого 2017 року №65-р, розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 27 березня 2020 року № 264-р, та з метою забезпечення координації дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, органів управління та сил цивільного захисту, а також організованого і планового виконання комплексу заходів та робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій регіонального рівня:

1.ПРИЗНАЧИТИ керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) місцевого рівня Великосеверинівського сільського голову ЛЕВЧЕНКА Сергія Володимировича.
2.ЗАТВЕРДИТИ обов’язки керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) на території Великосеверинівської сільської ради, згідно з додатком.
3.ДОВЕСТИ вимоги статті 75 Кодексу цивільного захисту України, в частині призначення керівників робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій об’єктового рівня, до суб’єктів господарювання;

4. ОРГАНІЗУВАТИ взаємодію з керівниками потенційно небезпечних об’єктів, які здійснюють господарську діяльність на відповідні території, щодо призначення керівників робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій об’єктового рівня.

5. ПАЛІЮ Миколі – спеціалісту І категорії відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства сільської ради, надати копії розпорядчих документів щодо призначення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій місцевого рівня та списки призначених керівників робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій об’єктового рівня на потенційно небезпечних об’єктах надати управлінню з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації до 15 квітня 2020 року.
6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО