Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 30/03/2020 року №44-од Велика Северинка
Про переведення місцевої ланки Великосеверинівської сільської ради територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації

Відповідно до вимог статті 14, пункту 2 статті 78 Кодексу цивільного захисту України, Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року №11, розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 338-р «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації», на виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 30 березня 2020 року № 268-р «Про переведення територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області у режим надзвичайної ситуації» та з метою координації дій територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області, спрямованих на забезпечення захисту населення і територій в режимі надзвичайної ситуації:

1. Перевести місцеву ланку Великосеверинівської сільської ради територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації до 24 квітня 2020 року.

2. Забезпечити готовність місцевої ланки Великосеверинівської сільської ради територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту до функціонування у режимі надзвичайної ситуації.

3. Відпрацювати проект розпорядженя сільського голови щодо створення штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

4. Організувати роботу, пов’язану з веденням спостереження та здійснення контролю за станом довкілля і прилеглої території в районах виникнення надзвичайних ситуацій.

5. Забезпечити доведення до населення через засоби масової інформації оперативної та достовірної інформації про обстановку, яка може виникнути та порядок поведінки і необхідні заходи безпеки.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО