Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 25/03/2021 року №45-од Велика Северинка
Про організацію укриття населення та створення фонду захисних споруд, споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів Великосеверинівської сільської ради

Відповідно до статті 19 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 року №138 «Деякі питання використання захисних споруд цивільного захисту», наказу Міністерства Внутрішніх справ України від 09 липня 2018 року № 579 «Про затвердження вимог з питання використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту», Закону України від 17 листопада 2020 року № 1009-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні та з метою належної організації обліку фонду захисних споруд цивільного захисту, що розташовані на території Великосеверинівської сільської ради:

1. Затвердити заходи щодо організації укриття населення та створення фонду захисних споруд, споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів Великосеверинівської сільської ради (додаток1).
2. Провести обстеження існуючого фонду захисних споруд та визначення об’єктів, придатних як споруди подвійного призначення та найпростіші укриття.
3.Головному спеціалісту відділу земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури та економічного розвитку, відповідальній особі з питань пожежної безпеки та цивільного захисту на території Великосеверинівської сільської ради забезпечити виконання заходів щодо організації укриття населення в захисних спорудах цивільного захисту у випадку загрози життю та здоров’ю в наслідок НС та створення фонду захисних споруд, споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів Великосеверинівської сільської ради.
4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :