Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 11/04/2022 року №46-од Велика Северинка
Про визначення потреб внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2022р. № 269 «Про внесення змін до порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи», наказу Міністерства соціальної політики України від 13.07.2018року № 1005 «Про затвердження форм обліку соціальної роботи з сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах»:

1.ЗДІЙСНИТИ Комунальному закладу «Центр надання соціальних послуг населенню Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області» визначення потреб внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території Великосеверинівської сільської ради, згідно акту оцінки потреб сім’ї/особи.

2.ЗАБЕЗПЕЧИТИ Комунальному закладу «Центр надання соціальних послуг населенню Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області» інформування працівників сільської ради щодо наявних вільних житлових будинків (квартир) для розміщення внутрішньо переміщених осіб на певний час проживання, а саме: ПІБ власника будинку, адреса, номер телефону.

3. ЯРЕМЕНКО Олені Дмитрівні, директору Комунальному закладу «Центр надання соціальних послуг населенню Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області» встановити доплату працівникам за рахунок економії коштів фонду заробітної плати .

4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО