Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 11/01/2018 року №5-од Велика Северинка

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 29 грудня 2017 року №689-р «Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік».

1.Затвердити орієнтовний план проведення  консультацій з громадськістю на 2018 рік (додається).

2. Структурним підрозділам виконавчого комітету та сільської  ради надати відділу  організаційної роботи, інформаційної  діяльності та комунікацій  з громадськістю інформації про стан виконання  даного розпорядження  до 20 грудня 2018 року.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :