Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 24/04/2018 року №50-од Велика Северинка
Про затвердження видів громадських робіт на території Великосеверинівської сільської ради на 2018 рік

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року №280/97 ВР, керуючись ст.31 Закону України «Про зайнятість населення», Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року №175 на підставі рішення сесії Великосеверинівської сільської ради №293 від 22 грудня 2017 року «Про затвердження Програми зайнятості населення Великосеверинівської сільської ради на 2018-2020роки»:

1.Визначити види громадських робіт, до яких будуть залучатися громадяни за направленням фонду зайнятості, а саме:

– заходи з упорядкування території населених пунктів Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади;

–  соціально-інформаційний супровід учасників антитерористичної операції;

– надання допомоги сім’ям, члени яких загибли, постраждали чи є учасниками антитерористичної операції.

2.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО