Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 10/05/2023 року №51-од Велика Северинка
Про збір та узагальнення інформації щодо історичних даних розвитку населених пунктів громади

Відповідно розділу 2 пункту 2.5 та пункту 2.6 до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 21.12.2022 року №265 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення, затвердження, реалізації, проведення моніторингу та оцінювання реалізації стратегій розвитку територіальних громад», рішення Великосеверинівської сільської ради від 28.02.2023 року №1288 «Про початок розробки проєкту Стратегії розвитку Великосеверинівської територіальної громади до 2027 року» :

1. З метою збору історичних даних по кожному населеному пункту його території Великосеверинівської територіальної громади для включення їх до розділу 1 «Аналітична частина» Стратегії розвитку Великосеверинівської територіальної громади до 2027 року утворити чотири робочі групи, а саме по :
1.1 с.Велика Северинка, с.Лозуватка, с.Кандаурове, с. Підгайці ;
1.2. Оситнязькому старостинському округу;
1.3. Високобайрацькому старостинському округу ;
1.4. Созонівському старостинському округу.

2. Затвердити склад робочих груп , які складатимуться з представників навчальних закладів , молоді та активних громадян з метою збору історичних матеріалів, архівних даних про населені пункти громади.

3. Відповідальними за роботу в групах та своєчасність подання інформації визначити :
група 1 – начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради – Пілюгіна Романа Леонідовича ;
група 2 – старосту Оситнязького старостинського округу – Перова Івана Олександровича ;
група 3 – старосту сіл Високі Байраки, Андросове, Рожнятівка, Червоний Кут – Гавриленко Тетяну Анатоліївну ;
група 4 – старосту с.Созонівка – Колінька Віктора Олексійовича.

3. Головам робочих груп 2, 3 та 4 надати на електронних та паперових носіях узагальнену інформацію щодо історії відповідних населених пунктів їх територій в термін до 31.08.2023 року голові робочої групи 1, начальнику відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради – Пілюгіну Роману Леонідовичу.

4. Начальнику відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради – Пілюгіну Роману Леонідовичу подати відповідні узагальнені данні на обговорення до засідання робочої групи з підготовки проєкту Стратегії розвитку Великосеверинівської сільської ради до 2027 року.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на начальника відділу правового забезпечення та проєктно-інвестиційної діяльності Великосеверинівської сільської ради Кіріченка Сергія Васильовича.

Сільський голова Сергій Левченко