Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 02/04/2021 року №53-од Велика Северинка
Про проведення вибіркової перевірки щодо неодноразового отримання земельних ділянок у власність на території Великосеверинівської сільської ради

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», ст.ст.12, 116 Земельного кодексу України та в зв’язку з виявленням непоодиноких випадківповторного отримання земельних ділянок у власність за одним цільовим призначенням громадянами:

1.Відділу земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури та економічного розвитку провести вибіркову перевірку за період з 2010 по 2020 роки щодо виявлення вищевказаних фактів.

2.За результатами проведеної перевірки надати мені висновки щодо виявлених або відсутніх фактів до 20.04.2021 року.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО