Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 03/10/2017 року №53-од Велика Северинка
Про створення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами

На виконання листа Кіровоградської районної державної адміністрації №01-21/184/2 від 28.09.2017 року «Про створення постійно діючих комісій з питань поводження з безхазяйними відходами» Керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 29, підпунктом 12 пункту «б», частини першої статті 33, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 12 Закону України «Про відходи», Постановою Кабінету Міністрів України № 1217 від 03.08.1998 року «Про затвердження Порядку виявлення та обліку безхазяйних відходів»

1. Затвердити склад комісії згідно додатка 1.

1. Затвердити положення про постійно діючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами згідно додатка 2.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

СКЛАД комісії з питань поводження з безхазяйними відходами
Положення про постійно діючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами