Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 24/05/2023 року №55-од Велика Северинка
Про організацію дозвілля та розвитку дітей влітку на території Великосеверинівської сільської ради

На виконання законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про охорону дитинства», розпорядження начальника обласної військової' адміністрації від 30 травня 2023 року № 578-р «Про організацію дозвілля та розвитку дітей влітку 2023 року» та з метою забезпечення змістовного дозвілля та розвитку дітей під час літніх канікул 2023 року:

1.Затвердити План заходів акції «Літо – 2023: наближаємо Перемогу!» (далі – Акція) (додається) на території Великосеверинівської сільської ради, у рамках якої організувати дозвілля та розвиток дітей влітку 2023 року.

2.Відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради:

2.1.Організувати проведення заходів Акції згідно з Планом акції у дистанційному режимі та очно у малих групах, за наявності сховищ на час повітряної тривоги.

2.2.Систематично залучати до участі в заходах Акції дітей з числа тимчасово переміщених, з обмеженими можливостями та інвалідністю, дітей учасників бойових дій, працівників підприємств критичної інфраструктури, дітей сиріт, та позбавлених батьківського піклування.

2.3.Розпочати Акцію заходами з нагоди Міжнародного дня захисту дітей 01 червня 2023 року.

2.4.Залучати до проведення заходів Акції працівників Національної поліції, управління ДСНС.

2.5.Поширювати інформацію про проведення Акції у соціальних мережах.

2.6.Інформувати про хід проведення заходів Акції департамент освіти і науки Кіровоградської обласної військової адміністрації та департамент культури та туризму Кіровоградської військової адміністрації щомісяця до 04 числа протягом літніх канікул 2023 року.

3.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко

Додатки :