Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 28/04/2020 року №59-од Велика Северинка
Про продовження режиму надзвичайної ситуації на території Великосеверинівської сільської ради

Відповідно до вимог статті 14, пункту 2 статті 78 Кодексу цивільного захисту України, постанов Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року №11 «Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту», від 22 квітня 2020 року № 291 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 24 квітня 2020 року № 322-р «Про продовження режиму надзвичайної ситуації в області» та з метою ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення на території сільської ради в режимі надзвичайної ситуації:

1. Продовжити функціонування місцевої ланки Великосеверинівської сільської ради територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у режимі надзвичайної ситуації до 11 травня 2020 року.
2. Забезпечити подальшу роботу штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID – 19.
3. Продовжити роботу, пов’язану з здійсненням контролю за станом довкілля і прилеглої території, та проведення протиепідемічних і профілактичних заходів в районах виникнення надзвичайних ситуацій.
4. Продовжити доведення до населення оперативної та достовірної інформації про обстановку, яка виникла на території, та порядок поведінки і необхідні заходи безпеки.
5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО