Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 14/01/2019 року №6-од Велика Северинка
Про затвердження Положення про порядок встановлення надбавок, преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Великосеверинівської сільської ради, в новій редакції

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268 «Про упорядкування структури та умови оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», зі змінами внесеними Постановами КМУ від 10 травня 2018 року №363 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268» та від 3 жовтня 2018 р. №791 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», з метою забезпечення стимулюючого впливу на ефективність праці:

1.Затвердити Положення про порядок встановлення надбавок, преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Великосеверинівської сільської ради, в новій редакції (додається).

2.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження сільського голови від 22 листопада 2017 року №87-од «Про затвердження Положення про порядок встановлення надбавок, преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Великосеверинівської сільської ради».

3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради Губську О.М.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :