Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградської області
від 10/05/2018 року №60-од Велика Северинка
Про затвердження складу комісії

Керуючись ст.140-146 Конституції України, ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.7 Закону України «Про автомобільний транспорт», п.16 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту затверджених постановою Кабінету міністрів України
від 18.02.1997 року №176, наказом Міністерства інфраструктури України
від 15.07.2013 року №480 «Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом», беручи до уваги необхідність транспортного сполучення в межах Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади:

1.Затвердити склад комісії з обстеження дороги  та дорожних об’єктів на автобусному маршруті загального користування між селами Велика Северинка, Підгайці, Кандаурове, Лозуватка та Оситняжка, що планується відкрити згідно з додатком.

2.Комісії здійснити обстеження дороги та дорожніх об’єктів, на підставі якого скласти акт про готовність автобусного маршруту до відкриття
зазначенням дати його відкриття і здійснення пробного рейсу відповідно
до Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом, затвердженого наказом Міністерством інфраструктури України
від 15.07.2013 року №480.

3.Відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства довести дане розпорядження до членів вказаної комісії.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці Кравченка М.В.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :