Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградської області
від 15/05/2018 року №61-од Велика Северинка
Про затвердження складу комісії

Керуючись ст.140-146 Конституції України, ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.7 Закону України «Про автомобільний транспорт», п.16 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту затверджених постановою Кабінету міністрів України
від 18.02.1997 року №176, наказом Міністерства інфраструктури України
від 15.07.2013 року №480 «Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом», беручи до уваги зауваження комісії, що здійснювала обстеження дороги та дорожніх об’єктів на автобусному маршруті загального користування, що планується до відкриття 11 травня 2018 року про необхідність зміни маршруту попередньо обстеженої дороги по с.Оситняжкці:

1.Затвердити склад комісії з обстеження дороги на зміненому маршруті с.Оситняжка, що планується відкрити згідно з додатком.

2.Комісії здійснити обстеження дороги на зміненому маршруті с.Оситняжка, на підставі якого скласти акт про готовність автобусного маршруту до відкриття зазначенням дати його відкриття і здійснення пробного рейсу відповідно до Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом, затвердженого наказом Міністерством інфраструктури України
від 15.07.2013 року №480.

3.Відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства довести дане розпорядження до членів вказаної комісії.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці Кравченка М.В.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :