Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 06/06/2022 року №62-од Велика Северинка
Про інформування населення про створення добровольчого формування Великосеверинівської територіальної громади

Відповідно Закону України «Про основи національного спротиву», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1449 «Про затвердження Положення про добровольчі формування територіальних громад», витягу з наказу Міністерства оборони України від 17.05.2022 року № 260 «Про призначення командирів добровольчих формувань територіальних громад Кіровоградської області», рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 03 березня 2022 року № 1167 «Про затвердження Положення про добровольчі формування територіальних громад Великосеверинівської сільської ради»:

1.Інформувати населення Великосеверинівської сільської ради про створення добровольчого формування Великосеверинівської територіальної громади.

2.Старостам старостинських округів довести інформацію про створення добровольчого формування Великосеверинівської територіальної громади до жителів відповідної території та здійснити збір заяв від бажаючих вступити до добровольчого формування на ім’я командира добровольчого формування територіальної громади відповідного зразка (додається).

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :