Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 09/04/2021 року №64-од Велика Северинка
Про покладання обов’язків по прийому документів для призначення всіх видів соціальних допомог

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства соціальної політики України від 14.06.2018 року №890 «Про деякі питання діяльності об’єднаної територіальної громади щодо соціальної підтримки населення та захисту прав дітей», розпорядження Великосеверинівського сільського голови від 25.01.2021 року № 12-к «Про призначення Кравчук Н.С.»:

1. Покласти обов’язки по прийому документів для призначення всіх видів соціальних допомог на Кравчук Наталію Сергіївну, спеціаліста І категорії служби у справах дітей та соціального захисту населення Великосеверинівської сільської ради.

2.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на службу у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО