Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 15/06/2022 року №65-од Велика Северинка
Про затвердження інформаційних карток адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення

Відповідно до Закону України «Про місце самоврядування в Україні», пункту 4 статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги», наказу Міністерства соціальної політики України від 18.03.2021 року №136 «Про затвердження типових інформаційних послуг у сфері соціального захисту населення» та Постанова Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 року № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб» (зі змінами), від 20.03.2022 року № 332 «Деякі питання виплати допомоги па проживання внутрішньо переміщеним особам» (зі змінами):

1. Затвердити інформаційні картки адміністративних послуг, що додаються.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я сільської ради.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :