Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 29/06/2023 року №65-од Велика Северинка
Про визначення відповідальної особи, як заміну законного представника неповнолітнього

Відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", "Про охорону дитинства", частини 3 статті 242 Цивільного кодексу України, статті 59 Кримінального процесуального кодексу України, Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року, частини 3 статті 242 Цивільного кодексу України, листа Кіровоградської обласної військової адміністрації від 28 червня 2023 року №01-18/738/0.4 та з метою забезпечення найкращих інтересів дітей:

1. Визначити Хайнацьку Юлію Юліанівну – начальника служби у справах дітей Великосеверинівської сільської ради, як відповідальну особу, як заміну законного представника неповнолітнього у випадках, коли дії законного представника спрямовані на власні інтереси або ж суперечать інтересам неповнолітнього, або є інші обґрунтовані підстави.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко