Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 29/05/2019 року №65-од Велика Северинка
Про внесення змін до рішення від 18 грудня 2018 року № 637 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.5 рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 18 грудня 2018 року № 637 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік», розпоряджень голови Великосеверинівської сільської ради від 26.04.2019 №59-од та від 16.05.2019 року №61-од , враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 року №208-р «Про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році» :

1.Збільшити доходи бюджету на 1 627 000 грн., а саме доходи загального фонду відповідно до субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад з додатком 1.

2.Внести зміни до джерел фінансування бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік згідно з додатком 2.

3.За рахунок передачі з загального фонду бюджету збільшити видаткову частину спеціального фонду бюджету на 1627 000 грн., а саме видатки бюджету розвитку відповідно до субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних та здійснити перерозподіл коштів спеціального фонду відповідно до субвенції з місцевого бюджету на здійснення природоохоронних заходів, згідно з додатком 3.

4.Внести зміни в річний та помісячний розпис асигнувань спеціального фонду бюджету в розрізі кодів економічної класифікації видатків.

5.Внести зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2019 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку, згідно з додатком 4.

6.Внести зміни до переліку місцевих програм, які фінансуватимуться у 2019 році за рахунок коштів бюджету об’єднаної територіальної громади, згідно з додатком 5.

7.Подати дане розпорядження на затвердження сесією Великосеверинівської сільської ради.

8.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій Великосеверинівської сільської ради.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :