Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 16/04/2021 року №67-од Велика Северинка
Про безоплатне прийняття майна в комунальну власність територіальної громади Великосеверинівської сільської ради із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району

Відповідно до статті 89 Бюджетного Кодексу України (зі змінами, внесеними згідно з Законом України від 17.09.2020 року №907-ІХ), рішення Кропивницької районної ради від 28 грудня 2020 року №24 «Про вихід зі складу засновників та передачу закладів освіти у комунальну власність територіальної громади Великосеверинівської сільської ради», рішення Великосеверинівської сільської ради від 24 грудня 2020 року №41 № 41 «Про надання згоди на прийняття закладів освіти із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району у комунальну власність територіальної громади Великосеверинівської сільської ради», рішення Великосеверинівської сільської ради від 24 грудня 2020 року № 42 «Про прийняття закладів освіти із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району у комунальну власність територіальної громади Великосеверинівської сільської ради»:

1. Прийняти безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району у комунальну власність територіальної громади Великосеверинівської сільської ради автобус марки (моделі) БАЗ А079.13ш, номер шасі (кузова, рами) Y7FAS7913C0010648, свідоцтво про реєстрацію (технічний паспорт) серії САО №093659, видане Кіровоградським РЕВ УДАІ при УМВС України в Кіровоградській області.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО