Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 16/04/2021 року №68-од Велика Северинка
Про безоплатну передачу майна із комунальної власності Великосеверинівської сільської ради у комунальну власність (на баланс) відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради

Відповідно до статті 89 Бюджетного Кодексу України (зі змінами, внесеними згідно з Законом України від 17.09.2020 року №907-ІХ), рішення Кропивницької районної ради від 28 грудня 2020 року №24 «Про вихід зі складу засновників та передачу закладів освіти у комунальну власність територіальної громади Великосеверинівської сільської ради», рішення Великосеверинівської сільської ради від 24 грудня 2020 року №41 № 41 «Про надання згоди на прийняття закладів освіти із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району у комунальну власність територіальної громади Великосеверинівської сільської ради», рішення Великосеверинівської сільської ради від 24 грудня 2020 року № 42 «Про прийняття закладів освіти із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району у комунальну власність територіальної громади Великосеверинівської сільської ради», рішення Великосеверинівської сільської ради від 17 лютого 2021 року №269 «Про передачу закладів освіти із комунальної власності Великосеверинівської сільської ради у комунальну власність відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради»:

1. Передати безоплатно із комунальної власності Великосеверинівської сільської ради у комунальну власність (на баланс) відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради автобус марки (моделі) БАЗ А079.13ш, номер шасі (кузова, рами) Y7FAS7913C0010648.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО