Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 16/04/2021 року №69-од Велика Северинка
Про уповноваження Пілюгіна Р.Л.

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Великосеверинівської сільської ради від 24 грудня 2020 року № 42 «Про прийняття закладів освіти із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району у комунальну власність територіальної громади Великосеверинівської сільської ради», рішенням Великосеверинівської сільської ради від 17 лютого 2021 року №269 «Про передачу закладів освіти із комунальної власності Великосеверинівської сільської ради у комунальну власність відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради»:

1. Уповноважити фізичну особу Пілюгіна Романа Леонідовича (паспорт серії ЕА №008388, виданий Кіровським РВ УМВС України в Кіровоградській області 20.06.1995 року) виконувати дії з питань реєстрації та перереєстрації транспортного засобу – автобуса марки (моделі) БАЗ А079.13ш, номер шасі (кузова, рами) Y7FAS7913C0010648 в органах ДАІ.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО