Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 15/01/2018 року №7-од Велика Северинка
Про утворення оперативного штабу Великосеверинівської сільської ради

На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 11 січня 2018 року № 11-р «Про утворення обласного оперативного штабу», з метою забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації, які можуть виникнути внаслідок ускладнення погодних умов протягом осінньо-зимового періоду 2017/2018 року, організації заходів щодо запобігання випадкам переохолодження та надання допомоги людям у разі значного зниження температури повітря:

1. Утворити   оперативний   штаб   Великосеверинівської  сільської  радидля вжиття невідкладних заходів у разі виникнення надзвичайних ситуацій протягом зимового періоду 2017/2018 року (далі – Штаб).
  2. Затвердити склад Штабу згідно з додатком.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці Кравченка М.В.
Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Склад оперативного штабу Великосеверинівської сільської ради для вжиття необхідних заходів у разі виникнення надзвичайних ситуацій протягом зимового періоду 2017/2018 року