Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 26/01/2023 року №07-од Велика Северинка
Про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.14 Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», ст.132 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», Постанови КМУ від 22.08.2018 року №658 «Про Порядок взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», від 22.08.2018 року №654 «Про затвердження Типового положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі», рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 18.11.2021 року № 989 «Про створення юридичної особи» та від 06.07.2022 року № 1199 «Про внесення змін до Положення про Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг населенню Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області», затвердженого рішенням сесії Великосеверинівської сільської ради від 18.11.2021 року №989 «Про створення юридичної особи» з метою надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема соціальних послуг з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до їх потреб:

1. Припинити діяльність мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі створеною відповідно розпорядження сільського голови від 01.04.2019 року № 43-од «Про створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» та від 25.08.2021 року №132-од «Про затвердження складу мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі в новій редакції» з 27.01.2023 року.

2. Зобов’язати Комунальний заклад «Центр соціальних послуг населенню Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області» здійснити визначення потреби у створенні мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та забезпечити її утворення та функціонування.
3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко