Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 23/10/2017 року №70-од Велика Северинка
Про затвердження нового складу експертної комісії сільської ради

Відповідно до Типового положення про експертну комісію державного органу, органу місцевого самоврядування, державного і комунального підприємства, установи та організації, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 червня 2013 року за № 1062/23594, зі змінами та Наказу Міністерства юстиції України від 01 листопада 2015 року №2163/5 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства юстиції України щодо діяльності комісій з проведення експертизи цінності документів», з метою організації і проведення експертизи цінності документів, що утворилися в діловодстві сільської ради та у зв’язку з кадровими змінами:

1.Затвердити новий склад експертної комісії Великосеверинівської сільської ради (додається).

2.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження сільського голови від 07 листопада 2016 року №43-од «Про затвердження складу експертної комісії сільської ради».

3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради Губську О.М.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :