Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 19/04/2021 року №71-од Велика Северинка
Про створення комісії по обстеженню посівів сільськогосподарських культур на земельній ділянці ДП ДГ « Елітне» ІСГС НААН на території Великосеверинівської сільської ради

Відповідно до п.п 1, ч. « Б » п. 1, ст. 33, п.п. 20, п. 4, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву директора ДП ДГ « Елітне» Луньова Ю.О, з метою об’єктивного обстеження посівів сільськогосподарських культур на земельній ділянці ДП ДГ « Елітне» ІСГС НААН на території Великосеверинівської сільської ради:

1.Затвердити склад комісії по обстеженню посівів сільськогосподарських культур на земельній ділянці поля № 8, ДП ДГ « Елітне» ІСГС НААН на території Великосеверинівської сільської ради (додається).

2.Комісії організувати обстеження посівів сільськогосподарських культур на земельній ділянці поля № 8, ДП ДГ « Елітне» ІСГС НААН на території Великосеверинівської сільської ради та скласти відповідний акт обстеження.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :