Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 26/06/2019 року №73-од Велика Северинка

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства соціальної політики України від 14.06.2018 року №890 «Про деякі питання діяльності об’єднаної територіальної громади щодо соціальної підтримки населення та захисту прав дітей»:

1. Покласти обов’язки по прийому документів для призначення всіх видів соціальних допомог на ХАЙНАЦЬКУ Юлію Юліанівну, начальника служби у справах дітей та соціального захисту населення Великосеверинівської сільської ради.

2.Визнати таким, що втратив чинність, п.2 розпорядження сільського голови від 01 березня 2019 року №33-од «Про покладання обов’язків по прийому документів для призначення всіх видів соціальних допомог».

3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради Губську О.М.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО