Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 18/07/2022 року №74-од Велика Северинка
Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв, що містять службову інформацію у Великосеверинівській сільській раді

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року №736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію» (із змінами), розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 30 червня 2022 року № 450-р «Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв, що містять службову інформацію в Кіровоградській обласній державній адміністрації у новій редакції»:

1.Затвердити Інструкцію про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв, що містять службову інформацію у Великосеверинівській сільській раді (додається).

2.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :