Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 01/08/2023 року №77-од Велика Северинка
Про визначення відповідальної особи за внесення відомостей до Єдиного Реєстру стратегічної екологічної оцінки

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 02.05.2023 року № 430 «Порядок ведення Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Закону України «Про місцеве самоврядування», Закону України «Про регулювання містобудівної документації», Постанови Кабінету міністрів України від 01.09.2021 року № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації»:

1. Визначити УШАКОВУ Людмилу Анатоліївну головного спеціаліста відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства Великосеверинівської сільської ради відповідальною особою за внесення до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки відомості відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 02.05.2023 року № 430 «Порядок ведення Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки».

2. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко