Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградської області
від 26/04/2021 року №78-од Велика Северинка
Про участь у конкурсі

3 метою досягнення стабільного зростання якості життя населення громади на основі збалансованого та узгодженого розвитку місцевої економіки, базованої на інноваціях, ощадливому ставленні до природного середовища, збереженні природної системи розселення в громаді, а також з урахуванням стратегічних інтересів держави, керуючись Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Територіальній громаді Великосеверинівської сільської ради взяти участь в конкурсі “Наша громада” на умовах Офіційних правил, опублікованих на сайті https://otg.fakty.com.ua/, надалі – Офіційні правила Конкурсу.
2. Визначити, що проєкт «Благоустрій біля сільського клубу с.Підгайці» є проєктом, з яким територіальна громада Великосеверинівської сільської ради візьме участь в конкурсі “Наша громада”, надалі – Конкурс.
3. Підтвердити, що ідея проєкту «Благоустрій біля сільського клубу с.Підгайці» відповідає рішенню Великосеверинівської сільської ради від 24.12.2020 року № 55 «Про затвердження програми економічного і соціального розвитку Великосеверинівської сільської ради на 2021- 2023 роки».
4. Визначити, що представником Великосеверинівської сільської ради, як учасника Конкурсу, є Волошина Тетяна Валентинівна , мобільний телефон 0990373714 , який має повноваження від імені громади-учасника в обсязі, передбаченому Офіційними правилами Конкурсу, зокрема на координацію роботи щодо розробки, подання на Конкурс та реалізації проєкту «Благоустрій біля сільського клубу с. Підгайці» .
5. Підтвердити згоду з Офіційними правилами Конкурсу, підтвердити зобов‘язання з їх дотримання.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО