Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 15/01/2018 року №8-од Велика Северинка
Про покладання обов’язків за ведення погосподарського обліку

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Інструкції з ведення погосподарського обліку в сільських, селищних та міських радах, затвердженої Наказом Державної служби статистики України від 11.04.2016 року №56 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 06.05.2016 року за №689/28819, з метою здійснення заходів із ведення погосподарського обліку:

1.Покласти обов’язки уповноваженої особи, за ведення погосподарського обліку на території населених пунктів Великосеверинівської сільської ради: с.В.Северинка, с.Підгайці, с.Кандаурове, с.Лозуватка – на діловода загального відділу сільської ради КУЗНЄЦОВУ Світлану Борисівну.

2.Покласти обов’язки уповноваженої особи, за ведення погосподарського обліку на території населених пунктів Оситнязького старостинського округу Великосеверинівської сільської ради: с.Оситняжка, с.Петрове – на головного спеціаліста загального відділу сільської ради ЗЕЛЕНСЬКУ Людмилу Юріївна.

3.Доручити головному спеціалісту відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства сільської ради УШАКОВІЙ Людмилі Анатолівні вносити зміни до розділів І, ІІІ погосподарського обліку на території населених пунктів Великосеверинівської сільської ради: с.В.Северинка, с.Підгайці, с.Кандаурове, с.Лозуватка.

4.Доручити спеціалісту І категорії відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства сільської ради ПАЛІЮ Миколі Володимировичу вносити зміни до розділів І, ІІІ погосподарського обліку на території населених пунктів Оситнязького старостинського округу Великосеверинівської сільської ради: с.Оситняжка, с.Петрове.

5.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради Губську О.М.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО