Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 16/01/2021 року №8-од Велика Северинка
Про утворення комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради

Керуючись Кодексом Цивільного захисту України, ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 року № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій», в зв’язку з кадровими змінами та з метою забезпечення техногенно-екологічної безпеки, захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій:

1. Утворити комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради.
2. Затвердити склад комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради (додаток 1).
3. Затвердити Положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради в редакції (додаток 2).
4. Затвердити функціональні обов’язки голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради, Великосеверинівського сільського голови (додаток 3).
5. Затвердити функціональні обов’язки заступника голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради, начальник відділу земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури та економічного розвитку Великосеверинівської сільської ради (додаток 4).
6. Затвердити функціональні обов’язки секретаря комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради, спеціаліста І категорії відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства Великосеверинівської сільської ради (додаток 5).
7. Затвердити функціональні обов’язки члена комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради, секретаря Великосеверинівської сільської ради (додаток 6).
8. Затвердити функціональні обов’язки члена комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради, начальника фінансового відділу Великосеверинівської сільської ради (додаток 7).
9. Затвердити функціональні обов’язки члена комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради, начальника служби у справах дітей та соціального захисту населення Великосеверинівської сільської ради (додаток 8).
10. Затвердити функціональні обов’язки члена комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради, начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради (додаток 9).
11. Затвердити функціональні обов’язки члена комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради, директора ЖКП «Прометей» (додаток 10).
12. Затвердити функціональні обов’язки члена комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради, старости Оситнязького старостинського округу Великосеверинівської сільської ради (додаток 11).
13. Затвердити функціональні обов’язки члена комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради, старости с. Созонівка Великосеверинівської сільської ради (додаток 12).
14. Затвердити функціональні обов’язки члена комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради, старости сіл Високі Байраки, Андросове, Рожнятівка, Червоний Кут Великосеверинівської сільської ради (додаток 13).
15. Затвердити функціональні обов’язки члена комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради, капітана поліції, дільничного офіцера поліції СП Кропивницького РВП ГНУП в Кіровоградській області (додаток 14).
16. Затвердити функціональні обов’язки члена комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради, капітана поліції, дільничного офіцера поліції СП Кропивницького РВП ГНУП в Кіровоградській області (додаток 15).
17. Відповідний супровід роботи комісії доручити відповідальній особі за пожежну безпеку та цивільний захист на території Великосеверинівської сільської ради.
18. Вважати такими, що втратили чинність розпорядження Великосеверинівського сільського голови:
– № 35-од від 18 липня 2017 року «Про утворення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій»;
– № 89-од від 16 липня 2018 року «Про затвердження складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій»;
– № 90-од від 16 липня 2018 року «Про внесення змін до розпорядження Великосеверинівського сільського голови від 18 липня 2017 року № 35-од».
19. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :